Field List Details (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Fields
is: Svæði

en: Address
is: Heimilisfang

en: About
is: Um
