Field List Details (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: File
jv: Berkas

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: Date type
jv: Tipe data
