Field List Details (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
