Field List Details (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Required
oc: Requesit

en: Fields
oc: Camps

en: Address
oc: Adreça

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: unlimited
oc: illimitat

en: About
oc: A prepaus

en: Date type
oc: Tipe de data
