Field List Details (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: On
sv: På

en: File
sv: Fil

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Fields
sv: Fält

en: Address
sv: Adress

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: unlimited
sv: obegränsad

en: Reference
sv: Referens

en: About
sv: Om

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: Date type
sv: Datumtyp
