Field List Details (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Fields
gl: Campos

en: Address
gl: Enderezo

en: false
gl: falso

en: true
gl: verdadero

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Reference
gl: Referencia

en: About
gl: Información

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: Date type
gl: Tipo de data
