Field List Details (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Required
hr: Nužno

en: Fields
hr: Polja

en: Address
hr: Adresa

en: About
hr: Opis

en: Date type
hr: Vrsta datuma
