Field List Details (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: On
id: Pada

en: Required
id: Wajib

en: Fields
id: Bidang isian

en: Address
id: Alamat

en: unlimited
id: Tidak terbatas

en: Reference
id: Referensi

en: About
id: Tentang

en: Cardinality
id: Kardinalitas

en: Date type
id: Jenis tanggal
