Field List Details (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Required
lv: Obligāts

en: Fields
lv: Lauki

en: Address
lv: Adrese

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Reference
lv: Atsauce

en: About
lv: Par

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Date type
lv: Datuma tips
