Field List Details (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: On
ta: சரி

en: File
ta: கோப்பு

en: Required
ta: தேவை

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Date type
ta: தேதி வகை
