Field List Details (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Required
th: จำเป็น

en: Address
th: ที่อยู่

en: About
th: เกี่ยวกับ
