Field Longtext Pager (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Position
ar: الوضع

en: Index
ar: الفهرس

en: Word
ar: كلمة

en: Character limit
ar: أقصى حد للحروف

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
