Field Longtext Pager (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Pager position
sv: Position av paginerare

en: Index
sv: Förteckning

en: custom
sv: anpassad

en: Character limit
sv: Teckenbegränsning

en: Placeholder
sv: Platshållare
