Field Menu (2.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Fields
ca: Camps

en: Root
ca: Arrel

en: Available menus
ca: Menús disponibles

en: Negate the condition
ca: Nega la condició
