Field Menu (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Fields
fr: Champs

en: Root
fr: Racine

en: Available menus
fr: Menus disponibles

en: Negate the condition
fr: Inverser la condition
