Field Menu (2.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Menu item
it: Voce del menu

en: Fields
it: Campi

en: Available menus
it: Menu disponibili

en: Negate the condition
it: Nega la condizione
