Field Menu (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Menu item
ru: Пункт меню

en: Fields
ru: Поля

en: Root
ru: Корень

en: Available menus
ru: Доступные меню

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие
