Field Menu (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Fields
cs: Pole

en: Root
cs: Kořen

en: Available menus
cs: Dostupná menu

en: Negate the condition
cs: Negovat podmínku
