Field Menu (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Fields
gl: Campos

en: Root
gl: Raíz

en: Available menus
gl: Menús dispoñibles
