Field Menu (2.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Menu item
el: Στοιχείο μενού

en: Fields
el: Πεδία

en: Root
el: Ρίζα

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
