Field Operations (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Used in
sk: Použité v

en: @field_name (Locked)
sk: @field_name (zamknuté)
