Field Operations (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Used in
ta: பயன்படுத்தல்

en: @field_name (Locked)
ta: @field_name (பூட்டப்பட்டது)
