Field Operations (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Field name
hu: Mező neve

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Fields
hu: Mezők

en: Used in
hu: Ez használja

en: @field_name (Locked)
hu: @field_name (zárolt)

en: @type (module: @module)
hu: @type (modul: @module)
