ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: yes
be: так

en: File
be: Файл

en: no
be: не

en: Fields
be: Палі

en: Caption
be: Загаловак

en: About
be: Аб

en: Nothing
be: Нічога
