ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: yes
ca: sí

en: File
ca: Fitxer

en: Fields
ca: Camps

en: Caption
ca: Subtítol

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Title text
ca: Text del títol

en: About
ca: Detalls

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Nothing
ca: Res
