ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: yes
el: ναι

en: File
el: Αρχείο

en: no
el: όχι

en: Fields
el: Πεδία

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: About
el: Περί

en: Nothing
el: Τίποτα
