ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: yes
fi: kyllä

en: File
fi: Tiedosto

en: no
fi: ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: About
fi: Tietoja

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Nothing
fi: Ei mitään
