ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: yes
he: סוגים

en: File
he: קובץ

en: no
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: About
he: אודות

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Nothing
he: ללא
