ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: yes
it: sì

en: Fields
it: Campi

en: Caption
it: Didascalia

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Title text
it: Testo per il titolo

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: About
it: Informazioni

en: Alt text
it: Testo alternativo

en: Nothing
it: Niente
