ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: yes
ja: はい

en: File
ja: ファイル

en: no
ja: いいえ

en: Fields
ja: フィールド

en: Caption
ja: キャプション

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Title text
ja: タイトルテキスト

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: About
ja: アバウト

en: Alt text
ja: 代替テキスト

en: Nothing
ja: なし
