ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: yes
jv: ya

en: File
jv: Berkas

en: no
jv: ora

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: Nothing
jv: Ora ana
