ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: File
km: ឯកសារ

en: no
km: ទេ

en: About
km: អំពី

en: Nothing
km: មិន​មាន
