ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: File
kn: ಕಡತ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
