ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: yes
lt: taip

en: File
lt: Failas

en: no
lt: ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Caption
lt: Antraštė

en: About
lt: Apie

en: Nothing
lt: Nieko
