ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: yes
pl: tak

en: File
pl: Plik

en: no
pl: nie

en: Fields
pl: Pola

en: Caption
pl: Podpis

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Title text
pl: Tekst tytułu

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: About
pl: O stronie

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Nothing
pl: Niczego

en: Link to: @link
pl: Odnośnik do: @link

en: Caption: @caption
pl: Tytuł: @caption
