ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: yes
ps: هو

en: File
ps: دوتنه

en: no
ps: نه

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
