ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: yes
ro: da

en: File
ro: Fișier

en: no
ro: nu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Caption
ro: Legendă

en: Title text
ro: Textul titlului

en: About
ro: Despre

en: Nothing
ro: Nimic
