ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: yes
sk: áno

en: File
sk: Súbor

en: no
sk: nie

en: Fields
sk: Polia

en: Caption
sk: Popis

en: About
sk: Informácie o

en: Nothing
sk: Nič
