ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: File
th: ไฟล์

en: no
th: ไม่

en: Title text
th: หัวข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
