ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: yes
cs: ano

en: File
cs: Soubor

en: no
cs: ne

en: Fields
cs: Pole

en: Caption
cs: Popisek

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Title text
cs: Text názvu

en: About
cs: Popis

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Nothing
cs: Nic
