ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: yes
fa: بله

en: File
fa: فایل

en: no
fa: خیر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Caption
fa: عنوان

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Title text
fa: متن عنوان

en: About
fa: درباره

en: Nothing
fa: هیچ
