ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: yes
fr: oui

en: File
fr: Fichier

en: no
fr: non

en: Fields
fr: Champs

en: Caption
fr: Légende

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Title text
fr: Texte du titre

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: About
fr: À propos

en: Alt text
fr: Texte alternatif

en: Nothing
fr: Rien

en: Link to: @link
fr: Lien vers : @link

en: Caption: @caption
fr: Légende : @caption

en: Swipe
fr: Glisser
