ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Content
gl: Contido

en: yes
gl: si

en: File
gl: Ficheiro

en: no
gl: non

en: Fields
gl: Campos

en: Caption
gl: Lenda

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Title text
gl: Texto do título

en: About
gl: Información

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Nothing
gl: Nada
