ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: yes
hy: այո

en: File
hy: Ֆայլ

en: no
hy: ոչ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Nothing
hy: Ոչինչ
