ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Caption
id: Keterangan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Title text
id: Judul teks

en: About
id: Tentang

en: Nothing
id: Tidak ada
