ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: yes
ku: بەڵێ

en: File
ku: پەڕگە

en: no
ku: نەخێر

en: About
ku: دەربارە

en: Nothing
ku: هیچ
