ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: yes
ru: да

en: File
ru: Файл

en: no
ru: нет

en: Fields
ru: Поля

en: Caption
ru: Подпись

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Title text
ru: Текст в Title

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: About
ru: Информация

en: Alt text
ru: Alt текст

en: Nothing
ru: Ничего
