ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: yes
bo: ཡིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: no
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
