ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: yes
hi: हां

en: File
hi: फ़ाइल

en: no
hi: नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Caption
hi: शीर्षक

en: About
hi: के बारे में

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
