ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: yes
ka: დიახ

en: File
ka: ფაილი

en: no
ka: არა

en: Fields
ka: ველები

en: Nothing
ka: არაფერი
